Husky Anapurna Ladies

Produkt roku 2017 - Top v kategórii
Spacie vrece Husky Anapurna Ladies -28°C Každý účastník vysokohorské expedície dobre vie, že práve tu rozhoduje perfektné výbava. Tento najteplejšie spací vak z radu EXTREME...
Doporučená ponuka MALL.SK

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 37 131 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 1 493 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,2 €92 % • 187 213 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové službyZdarma100 % • 512 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma96 % • 1 753 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček4 €94 % • 811 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma92 % • 1 594 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode2,6 €97 % • 4 307 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode2,4 €95 % • 86 206 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma99 % • 9 598 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma97 % • 194 recenziíĎalšie informácie

Ultraľahké

• , zakúpené v www.huskysk.sk

• hreje výborne
    • mohol tam byť aspoň o pár cm dlhší zips

Je v ňom príjemne teplo, kempovala som keď bola v noci teplota niečo málo nad nulou, tak prvotný účel plní výborne. Trochu neprakticky sa z neho lezie von, keďže je zips na ňom dosť krátky (keď ležím, tak mi zips končí niekde na úrovni pásu), takže sa z neho musím komplikovane "vysúkať", aby som dokázala z neho vyliezť. Mohol byť ten zips aspoň o 10-15 cm dlhší, potom by to bolo ideálne. Oblečenie si kupujem veľkosti L a je mi ten spacák pomerne tesný, takže žena s väčšou konfekčnou veľkosťou sa do neho len ťažko zmestí a ak aj áno, tak sa bude v spacáku cítiť veľmi nekomfortne, pritesno.

Praktický a designovo pekný

Ultraľahké

Ocenenie

Produkt roku 2017 - Top v kategórii

Spacie vrece Husky Anapurna Ladies -28°C
Každý účastník vysokohorské expedície dobre vie, že práve tu rozhoduje perfektné výbava. Tento najteplejšie spací vak z radu EXTREME spĺňa všetky nároky pre pobyt aj v skutočne náročných klimatických podmienkach. Špeciálne pre dámy je spacák skrátený pre čo najväčší pohodlie. Je vybavený tými najlepšími materiálmi, ktoré napríklad pomôžu vytvoriť vysoký LOFT efekt. Aj za mrazivých nocí a v nepriaznivom počasí je tak zaručená nadštandardná odolnosť, príjemné pohodlie a dokonalý tepelný komfort, pre ktorého zvýšenie je navyše ešte možné použiť vak na nohy. Anapurna -28 ° C je vybavený protišmykovými pásmi, zatepľovacím golierom, vreckom pre zafixovanie karimatky, vonkajším sťahovaním okolo hlavy, vnútorným sťahovaním okolo ramien, krátkym zatepleným zipsom a kapsičkami na drobnosti.

• Plnka: 2 x 260 g / m2 Invista QualloFil, 7kanálkové

• hreje výborne
    • mohol tam byť aspoň o pár cm dlhší zips

Praktický a designovo pekný

• Vyzerá donre a teplo
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Adam Sport

Spacák je absolútne úžasný, teplučký, mäkký, ľutujem, že som ho nekúpila už skôr. Prvý krát v živote som nemusela spať naobliekaná, tak ako vždy pred tým, aj pri nocovaní vonku a padnutej rannej rose, nebol žiadny problém. Obal je tiež výborný, ochráni spacák pred znečistením a rovnako udržiava teplo. Som veľmi spokojná....

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2017, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• Spacák som otestoval aj v Himalájach aj na Kaukaze .
    • Je veľmi teplý a do zimných podmienok ako stvorený.
    • Jedine rozmery , ale počas tuhej noci nenahraditeľný :-)
  • , zakúpené v Adam Sport

• teplučký, príjemný materiál dostatočne veľký
    • zatiaľ žiadna
  • , zakúpené v Adam Sport

• Premyslený tvar bežca zipsu - zabraňujúci zaseknutiu. Perfektný pomer cena - výkon.
    • Obal má kompresné pásy, s ktorými sa ťažšie manipuluje.

Spacák splnil očakávania. Aj v ťažkých podmienkach (vietor, mráz a dážď) išiel ľahko natlačiť do obalu, čo je prekvapujúce pri takom objeme. Pri tejto cene je to super matroš.

• teply
    • velkost, kompresny obal

skusal som spacak pri -7 na snehu a pohoda. spal som iba v termo pradle.

• , zakúpené v Adam Sport

• Vyborny spacačik prave včera som ho testoval bolo sice iba -5 ale skoro som sa roztopil. Užasný spacak. Odporučam :)
    • Je trošku veľky ked je zbalený inak všetko na jednotku :)

Spacák Husky Extreme Anapurna odporučam všetkym ktory maju radi zimu a všetky zimné aktivity.