Husky Gala

Doprava 4 €,Na sklade
Doporučená ponuka www.huskysk.sk

Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 85 585 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant6,3 €352 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové službyZdarma100 % • 511 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €93 % • 1 593 recenziíĎalšie informácie

pánske
Ultraľahké
Spacáky pre dvoch

• , zakúpené v www.huskysk.sk

Skvelý spacák. Konečne ma neklepe od zimy, viem sa v spacaku konečne rozvaliť a nie ako v tych mumiových. Určite odporúčam

• Hmotnosť
    • Objem
    • Komfort

Produkt splnil očakávania, je super.

• , zakúpené v Shoppie.sk

Určenie
pánske
Ultraľahké
Spacáky pre dvoch

Gala je ľahším modelom dekového spacieho vaku. Rovnako ako Gizmo zachováva vysoký tepelný a izolačný štandard vďaka plneniu zo štvorkanálikového dutého vlákna Hollowfibre. Jeho kvalitu zvyšuje aj vonkajší vodeodpudivý materiál Nylon Taffeta. Rozopnutím vznikne zo spacieho vaku Gala aj improvizovaná „perina“ pre nocľah na chate

• Priestranný spací vak
  • Dekový typ spacieho vaku
  • Systém pravý a ľavý zips
  • Certifikácia spacích vakov

• VNÚTORNÝ MATERIÁL: Polycotton
  • VONKAJŠÍ MATERIÁL: 70D 190T Nylon Taffeta
  • NÁPLŇ: Hollowfibre 2 x 165 g / m2 - 4kanálkové

• , prevzaté z Heureka.cz

Spacák se dá rozložit jako deka. Neodpovídá teplotní komfort. Vyzkoušen koncem srpna a byla v něm zima. A nebyl použit pod stanem.

• ŠŠŠŠIIIRRROOOKKKÝÝÝ :-)
    • Velmi pohodlné spaní v příjemném materiálu
    • maličko větší balení ale to je daň za pohodlný tvar
    • kompresní popruhy nejsou šťastně řešené, komprese začíná na horní hraně a musí se "lámat" přes hranu

Určitě doporučuji, jen si ho asi dám do jiného kompresního pytle. Řešení s "kompresním víkem", nebo kompresí popruhu pouze na straně válce by bylo praktičtější .

• , prevzaté z Heureka.cz

Velice příjemný materiál, hlavně je dekový, takže se pod ním po rozepnutí vyspí minimálně dva dospělci.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Hmotnosť
    • Objem
    • Komfort

Produkt splnil očakávania, je super.

• , zakúpené v Shoppie.sk

- za tie peniaze dobrý a praktický

• Velkost rozlozeneho spacaku
    • Kvalitny material
    • Teply spacak
    • Rozmer zlozeneho spacaku sa nezhoduje s uvedenými, oproti deklarovanym 34x15 ma spacak v skutocnosti cca 40x25cm (original zabeleny), z tohto dovodu som ho musel vratit do 14 dni, pretoze bol velmi objemny.

Kvalitny, velky a teply spacak, ktory je velmi pohodlny a prijemny na dotyk, obsahuje 2 vrecka, avsak nezhoduje sa rozmer zlozeneho spacaku s rozmerom uvedenym vyrobcom a skutocnostou, preto treba zvazit, ci Vam nevadi vacsi rozmer zlozeneho spacaku. Pre cyklistiku alebo vodactvo to predstavuje vyrazny problem. Celkovy dojem zo spacaku je dobry.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Ľahký, priestranný a teplý spacák. Výborne sa v ňom spalo.
    • Zatiaľ nič.
  • , zakúpené v HEJ.sk

• Velmi komfortný ( meriam 173cm), super je vnutorne aj vonkajsie vrecko. Vydrzal bivakovanie vo vysokej nadmorskej vyske pri teplote cca 9°C v noci a vysokej vlhkosti ( rano bol zvnutra mierne vlhky, ale ranna rosa sa drzala v kvapkach na jeho povrchu) - avšak som v nom spal oblečený v lyziarskej vystroji) ...
    • Dobre riesena dvojica zipsov - samostatny zips pre dlzku a samostatny pre sirku
    • Očakával som väčšiu tepelnú izoláciu pri vonkajsej teplote cca 9°C pre horný komfort, ale musim uznat, ze sme bivakovali pod holym nebom pri vysokej vlhkosti.

spokojný

• kvalita spacaka