Husky Kids Magic

Inteligentná kombinácia vychytávok robí z detského spacieho vaku praktického pomocníka na mnoho sezón. Je k dispozícii v troch farbách a má zatepľovací golier i pozdĺžne zapínanie...
Doporučená ponuka OutdoorMarket

Na sklade • Viac variantovDarček4 €96 % • 805 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,2 €91 % • 186 838 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,4 €95 % • 84 298 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,49 €90 % • 416 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €98 % • 495 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDoplnkové služby3,6 €100 % • 510 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,55 €97 % • 36 903 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €93 % • 1 590 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode2,6 €96 % • 4 284 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarčekZdarma96 % • 1 703 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma99 % • 7 267 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov4 €100 % • 743 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov7 €100 % • 160 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • Viac variantov6,3 €352 recenziíĎalšie informácie

Praktická kombinácia inteligentných vychytávok robí zo spacieho vaku všestranného pomocníka. Disponuje odnímateľným spodným dielom, ktorý poslúži na predĺženie spacieho vaku či ako zatepľovací vak na nohy. Vďaka tomu sa spací vak maximálne prispôsobí momentálnej výške dieťaťa a môže mu tak slúžiť mnoho sezón. Vyrába sa v troch atraktívnych farbách z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú odolnosť voči nepriaznivému počasiu a tepelný komfort.

Spací vak, ktorý rastie s vami

Tento detský spací vak počíta s tým, že jeho obyvateľ ešte stále rastie. Preto disponuje odnímateľným spodným dielom, ktorý môže slúžiť na predĺženie spacieho vaku alebo samostatne, napr. ako zatepľovací vak na nohy. Vďaka tomu má spací vak tú správnu dĺžku po mnoho sezón.

Tvar

dvojvrstvové
Druh náplne
syntetické

Atraktívne prevedenie

Múmiový typ spacieho vaku sa vyrába v troch rôznych farbách, takže si každý môže vybrať tú, ktorá sa mu páči najviac. Použité materiály sú kvalitné a zaisťujú pohodlie tepelný komfort.

Atraktívne prevedenie

Praktické vychytávky

Spací vak disponuje praktickým vnútorným vreckom na drobnosti, ktoré je potrebné mať neustále po ruke. Zámok zipsu chráni pred nežiaducim rozopnutím a sťahovanie okolo ramienhlavy umožňuje maximálne si prispôsobiť úroveň zateplenia.

Praktické vychytávky

Univerzálne použitie

Pre pohodlné cestovanie je spací vak vybavený kompresným obalom. Vak je tiež vhodný pre použitie v širokom rozpätí teplôt, takže dobre poslúži od jari do jesene. Podľa preferencií používateľa je možné vybrať si variant s pravým alebo ľavým zipsom.

Univerzálne použitie

Na sklade • Viac variantov4 €100 % • 846 recenziíĎalšie informácie

Žiadne kúzla a čary ale šikovné riešenie, ktorého zásluhou váš malý cestovateľ tento model využije po mnoho sezón. Jednoduchým pripnutím alebo odopnutím spodného dielu v tvare vrecka možno totiž spací vak Kids Magic -12 ° C buď skrátiť, alebo predĺžiť. V prípade kratšej verzie, ktorá je vhodná pre výšku do cca 125 cm, môže odopnuté vrecko poslúžiť ako zatepľovací vak na nohy. Dlhší variant je bez problémov využiteľný pre výšku postavy okolo 155 cm. Kids Magic -12 ° C je preto ideálny pre deti od útleho veku až po dorast na výlety do prírody, vodácke výpravy i treking.

Z troch veselých farieb, v ktorých je k dispozícii, si iste vyberie každý svoju obľúbenú. Kvalitné použité materiály sú zároveň zárukou vysokého tepelného komfortu, odolnosti proti nepriazni počasia a príjemného pohodlia pre kvalitný spánok. Štandardnou výbavou je aj tu systém ľavého a pravého zipsu, pozdĺžne zapínanie, zatepľovací golier, sťahovanie okolo hlavy, kompresný obal alebo napríklad vonkajšie a vnútorné vrecko na drobnosti.

ŠPECIFIKÁCIA

Náplň: 2 x 190 g / m2 Hollowfibre, 4kanálkové
Konštrukcia: dvojvrstvová
Vnútorný materiál: Polypongee, Microfleece
Vonkajší materiál: 70D 190T Nylon Taffeta Príslušenstvo: kompresný obal, odopínateľná spodná časť, použiteľná aj ako vak na nohy, reflexné prvky
Hmotnosť: 1470 g Doporučená maximálna výška dieťaťa: 155/125 cm
Rozmer zbalený: 40 x 20 cm
Rozmer: 75 x 150/180 cm

• , zakúpené v Alpensport

Výborná kvalita. Spokojnosť.

• kvalita produktu

• vsetko
    • zatial nic
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • Viac variantov4 €100 % • 846 recenziíĎalšie informácie

Dobry teply spacak pre detska. Ocenujem predovsetkym moznost nastavovania dlzky. Na druhej je dost objemny a ak ho ma 4 rocne dieta vlacit na dlhsie vylety (co je moj pripad) tak je to dost neprakticke.
    Co vsak povazujem za negativum je, ze my v ramci obchodu neboli ochotny poskytnut 2 spacaky jeden s lavym a druhy s pravym zipsom. Kupoval som totiz dva pre moje dve deti. Takze teraz mam dva s pravym zipsom:(

• , zakúpené v Adam Sport

• dá sa odzipsovať spodná časť
    • extrém až do -12 stupňov

dá sa odzipsovať spodná časť
    extrém až do -12 stupňov
    spĺňa to ,čo som od neho očakávala
    odporúčam

• , zakúpené v Adam Sport

Nemáme ešte odskúšaný...Ale vypadá veľmi dobre...

• , zakúpené v www.huskysk.sk

• Kvalita materialu a je velmi jemny a teplucky,maly si ho hned oblubil ,je proste super....
    • Myslela som si ze fusak ma obojstranny zips,bohuzial zips je iba na jednej strane.

Hladala som kvalitu za rozumnu cenu a konecne som ju nasla v nasej nebesky modrej farbe a nekonecne teplom fusaku.Mam chore dieta a do specialneho kocika som potrebovala teply fusak ktory nielen zakryje nohy ale v pripade neprijazniveho pocasia a silneho vetra dieta dostatocne ochrani i na telicku.V obchodoch som nic poriadne nenasla a kedze byvame pri malom meste kde su nakupne moznosti velmi obmedzene hladala som na nete takyto fusak a konecna som u Vas nasla presne to,co som hladala.Dakujem.

• skratenie
    • univerzalnost

Produkt zatial odporucam aj ked sme ho len rozbalili a este nevyskusali v terene.

• - aj zmenšená verzia (dieťa skorej vyhreje menší priestor)
    • - s ľavým aj pravým zipsom
    • - solídny podiel výplne
    • - všetky eShopy predávajú iba variant s ľavým
    • - chýbajú protišmykový pásy (ale to už je len detail)

hľadal som detské spacáky pre dve deti (2R a 4R) v prevedení ľavý a pravý zips, aby sa v prípade núdze dali zozipsovať. Bohužiaľ drvivá väčšina eShopov predáva len jeden variant (aj keď výrobca ponúka oba), nakoniec ma zachránila kamenná predajňa Husky v BA.

Spodná časť sa dá odzipsovať a nahradiť kruhovou náhradou (ktorá je súčasťou balenia), čím získate menší spacák vhodný pre deti tak do 6 rokov.Oproti konkurencí sa dá úplne odňať, takže neprekáža,v prípade veľkej zimy sa dá použiť na zdvojenie dna.

Spacáky na prvý pohľad vyzerajú robustne , so solídnym podielom výplne. Pôvodne som kúpil iné tiež od českej firmy, nakoniec som ich vymenil za tieto, zatiaľ som spokojný.

• , zakúpené v FlyStork.sk

• skladny, pekny, teply, nemusite nosit dlhy spacak, ked mate male dieta
    • nic

velmi dobra volba