Husky Magnum

Spacák Magnum je najteplejší spací vak rady Husky Outdoor. Vonkajší materiál robí zo spacáku Magnum ťažký kaliber do nepohody. Náplň spacáku Magnum je tvorená...
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z 4camping.sk

Na sklade • Viac variantovDarček4 €96 % • 805 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode2,6 €96 % • 4 284 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma97 % • 345 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma99 % • 7 267 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma100 % • 743 recenziíĎalšie informácie

Ultraľahké
Spacáky pre dvoch

• tepelne je OK, na podmienky uvedene vyrobcom
    • hned pri prvom pouziti sa mi odtrhla stahovacia snurka okolo ramien

Spacak hodnotim pozitivne. Akurat sa mi podarilo utrhnut stahovaciu snurku, tam by mali vymysliet pevnejsie uchytenie, ale nie je problem ju znova natiahnut a prisit pevnejsie.

• , zakúpené v www.huskysk.sk

Som veľmi spokojena,,, predčil moje očakávanie.

• skvely outdoorovy spacak aj do lahkych mrazov

Určenie
unisex
Ultraľahké
Spacáky pre dvoch

Náplň spacáku Magnum je tvorená štvorkanálikovým dutým vláknom Hollowfibre s hmotnosťou 2 x 200 g/m2 . Vonkajšok spacáku je tvorený materiálom Nylonom Taffeta, čím je zaistená vodeodolnosť a vnútro klasicky príjemným Soft Nylonom.

Parametre:

• High comfort: -2°C

• tepelne je OK, na podmienky uvedene vyrobcom
    • hned pri prvom pouziti sa mi odtrhla stahovacia snurka okolo ramien

• , zakúpené v www.huskysk.sk

Som veľmi spokojena,,, predčil moje očakávanie.

• použit při teplotě 1,5 stupně ve stanu, nebyla mi zima (a to jsem holka, ktere je v noci zima)
    • vodeodolny, lehce se umokril a uplne v pohode hnedka suchy, povrch je na tohle supr
    • pomer cena:vykon
    • lehce se skladal do kompresniho obalu, cetla jsem pred koupi komentare, ze to trvalo dotycnym dlouho, neni pravda, za par sekund byl slozen_
    • je fakt objemny, ale clovek si moc nevybere v teto cenove kategorie s pozadovanou teplotni odolnosti, tezky neni (1.5kg cca novejsi varianta, na obrazku zde je starsi tezsi model)
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• skvely outdoorovy spacak aj do lahkych mrazov

• utulnost

• super výrobok

som spokojná a preto ak mi to financie dovolia budem objednávať zas

• , zakúpené v www.huskysk.sk

• velkost a komfort,rychle dodanie

super

• tepelny komfort sa zhoduje s udajmi deklarovanymi vyrobcom
    • pomer cena/vykon
    • rozmery
    • hmotnost

Pouzivam spacak uz cca 2roky, v mesiacoch od marca do decembra na prespavanie v prirode. Teplotny komfort sa cca zhoduje s udajmi deklarovanymi vyrobcom - spal som v nom v novembri na Liptovskej mare "pod sirakom" (cca -3°C v noci), v decembri v Bielych karpatoch, v Strazovsky vrchoch.. a nikdy som nepocitoval zimu. Takze spacak splna svoj ucel. V tejto cene sa myslim neda nic lepsie zohnat. jedinym negativom je mozno velkost (zabera viac ako polovicu batohu :) ).

• , zakúpené v Gsport.sk

odporúčam