Pinguin Comfort

Kvalitný zimný spacák vhodný na dlhodobé kempovanie a cestovanie autom. Určenie: Kempovanie, Trekking, Hiking Comfort aj v mraze. Či už vás lákajú zasnežené vrcholky...
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z 4camping.sk

Na sklade • Viac variantovZdarma99 % • 7 310 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Tvar
unisex
Ultraľahké
Spacáky pre dvoch

• , zakúpené v 4camping.sk

Nepoznal som kvality tohto spacaku, ja keď so značkou Pinguin, už mám skúsenosť. Po doručení som bol veľmi prekvapený, kvalitou, aj spracovaním je to presne to, čo som chcel. Veľmi dobrý spacak.

• , zakúpené v Svet hôr

• Priestranný spacák
    • Malá chyba :kompresný obal je krajší ako starší model,ale sťahovacie popruhy sú podľa mňa nie moc účelne prišité.Mam strach že keď silnejšie stiahnem popruhy tak šitie poddá. Ale hlavne je že spacačik je fajn.

Kvalitné spracovanie spacaku, túto značku spacaku používam už 10 rokov,a som maximálne spokojný.

• , zakúpené v Online sport

• perfektny spacak :) urcite odporucam ...

Tvar
Určenie
unisex
Ultraľahké
Spacáky pre dvoch

Kvalitný zimný spacák vhodný na dlhodobé kempovanie a cestovanie autom.

Určenie: Kempovanie, Trekking, Hiking

Comfort aj v mraze.

Či už vás lákajú zasnežené vrcholky hôr, exotická zamrznutá krajina, alebo len nemáte dostatočne veľkú chatu na oslavu Silvestra, Comfort pre vás bude tá správna voľba. S teplotným rozmedzím do siedmich stupňov pod nulou sa už radí medzi zimné spacáky a je vhodný najmä na autokemping a ďalšie aktivity, ktoré nie sú náročné na miesto v batohu.

Za to vám, ale ponúkne vysokú kvalitu, životnosť a veľmi priaznivú cenu.

Comfort je tiež súčasťou rodiny a tú v jeho prípade tvorí inak ako Comfort Lady PFM a Comfort Junior PFM.

To oceníte najmä v prípade, že zháňate spacáky pre viac ľudí do rovnakých podmienok.

Technické parametre:

Hmotnosť 2.05 kg

Typ náplne Syntetická - ThermicFibre

Izolačná náplň Thermicfibre PFM

Konštrukcia náplne Dvojvrstvová

Vonkajší materiál:

Polyester DWR Clima Control Shield - Technológia vonkajšej tkaniny spacáka, zvyšujúca jeho účinnosť a efektivitu. Poskytuje vyváženú vrchnú tkaninu, zabraňuje úniku teplého vzduchu zvnútra a súčasne zaisťuje primeranú priedušnosť. Optimalizuje pomer medzi vetruodolnosťou na udržanie tepla a odvetranie vnútornej vlhkosti na zabránenie kondenzácie. Kombinácia týchto vlastností zaisťuje užívateľský komfort a priaznivú vnútornú klímu spacieho vaku. Vodoodpudivá úprava poskytuje dostatočnú ochranu proti nepriaznivým poveternostným vplyvom. Tkanina s úpravou Clima Control Shield je ľahká, zbaliteľná a mäkká na dotyk.

Vnútorný materiál:

Polyester Micro Lite - brúsený polyester príjemný na dotyk Vďaka úprave Micro lite je táto tkanina veľmi príjemná na dotyk, takmer až vzbudzuje dojem bavlny. Na rozdiel od nej však oveľa lepšie schne, dlhšie vydrží a je o poznanie ľahší.

Thermic Fibre PFM - Termoizolačný materiál novej generácie, je zložený zo zmesi silikonizovaných dutých vlákien s veľmi malým priemerom blížiacim sa mikrovláknu. Vysoký tepelný odpor vlákien vyplýva zo schopnosti viazať veľké množstvo molekúl vzduchu nielen vo vnútri dutiny, ale vďaka mikropriemeru aj na povrchu vlákien. Silikonizácia povrchu zafixuje vlákna v ich vzájomnej polohe, tým je dosiahnutý efekt pružiny - teda vysokého loftu termoizolačnej vrstvy, pri nízkej hmotnosti a výbornej zbaliteľnosti. Thermicfibre PFM je nenasiakavý materiál s vodoodpudivou úpravou, rýchlo schne, výborne izoluje aj pri vysokej vzdušnej vlhkosti, je absolútne nealergický, veľmi mäkký a užívateľský komfortný. Ľahko sa udržuje, možno ich prať v práčke na šetrný program a sušiť v sušičke.

Výška postavy 175/185/195 Šírka (max/min) 85/55 cm

Objem po zbalení 19.9 L

Objem po kompresii 13.6 L

Spojiteľnosť (P+L) Áno

Rozmery po zbalení / kompresii Ø24 x 44 / 30 cm

Tvar Múmie Typ Pánske (185 - 205 cm)

Určenie Zimné Teploty

Teplotný komfort pre ženy -1 °C

Teplotný komfort pre mužov -7 °C

Teplotný extrém -24 °C

Pretože vieme, že pre spánok je zima nepriateľom číslo jedna, bojujeme proti nej všetkými možnými prostriedkami. Zips je samozrejme obojstranný a je možné ho zapínať ako zvnútra tak aj zvonku. Navyše je z vnútornej strany opatrený légou, ktorá účinne zabraňuje tomu, aby cez neho prefukoval vzduch. Tá je navyše vypchatá, takže prípadné naľahnutie na zips by nezobudilo ani princeznú na hrášku. Hneď za otvorom pre hlavu je ramenný golier. Ten po stiahnutí veľmi dobre zadržuje teplo vo vnútri spacáku a zároveň zabraňuje tomu, aby doňho užívateľ nadýchal paru z úst. Bude sa to zdať ako banalita, ale koho z nás by napadlo nosiť do prírody štipce na bielizeň? Preto sme naše spacáky vybavili dvoma pútkami pre ľahšie zavesenie a rýchlejšie sušenie.

Jednotlivci aj páry.

Vďaka umiestneniu zipsu na ľavej alebo pravej strane je možné spojiť dohromady nielen dva Comforty, ale aj Comfort so všetkými múmiovými spacákmi s plnením ThermicFibre PFM, čo určite ocenia predovšetkým zamilované páry. Táto funkcionalita navyše výrazne zvyšuje tepelný komfort.

Dvojvrstvová termoizolácia ThermicFibre PFM (2x200g/m2)

Dvojvrstvová termoizolácia zaisťuje, že v náplni nevznikajú studené spoje. To znamená že náplň je tvorená z dvoch vrstiev rúna nad sebou, keď jedna vrstva je v rozostupoch prišitá k vrchnej látke a druhá vrstva je obdobne prišitá k spodnej látke, len sú švy posunuté tak, aby sa nikde neprekrývali. Technológia Clima Control Shield Technológia ClimaControl Shield (CCS) poskytuje vyváženú vrchnú tkaninu, zabraňuje úniku teplého vzduchu zvnútra a súčasne zaisťuje primeranú priedušnosť. Optimalizuje pomer medzi vetruodolnosťou na udržanie tepla a odvetranie vnútornej vlhkosti na zabránenie kondenzácie. Kombinácia týchto vlastností zaisťuje užívateľský komfort a priaznivú vnútornú klímu spacieho vaku. Vodoodpudivá úprava poskytuje dostatočnú ochranu proti nepriaznivým poveternostným vplyvom. Tkanina s úpravou Clima Control Shield je ľahká, zbaliteľná a mäkká na dotyk.

• , zakúpené v 4camping.sk

• Kvalitné spracovanie, vnútorne vrecko na mobil, hrubý a pohodlný príjemný materiál z vnútornej strany. Kupoval som zelenú farbu tak farebne mi veľmi vyhovuje. Testoval som v -5 a spokojnosť
  • , zakúpené v Svet hôr

• Priestranný spacák

• , zakúpené v Online sport

• perfektny spacak :) urcite odporucam ...