Pinguin Micra

Ľahký a kompaktný spací vak na leto disponuje obojstranným zipsom. Z vnútornej strany je vybavený zateplenou légou proti nafúknutiu, takže jazdec vás nebude tlačiť. ...
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z 4camping.sk

Na sklade • Viac variantovDarček4 €96 % • 805 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarčekZdarma96 % • 1 703 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma100 % • 743 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • Viac variantov3,9 €100 % • 113 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • Viac variantov3,9 €100 % • 14 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,3 €100 % • 883 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma99 % • 7 267 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma100 % • 58 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,9 €86 % • 1 342 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma126 recenziíĎalšie informácie

Tento model je ideálnou voľbou na leto, a v prípade priaznivého počasia i na jarnú alebo ranú jesennú turistiku. Vyniká mimoriadnou ľahkosťou a v zloženom stave nezaberá veľa miesta. Obojstranný zips možno otvárať zvnútra i zvonka spacieho vaku. Jeho vnútorná strana navyše disponuje légou zabraňujúcou prefukovaniu vzduchu, ktorá je zateplená, takže nedôjde k otlačeniu o bežec zipsu. Dôkladne spracovaný vnútorný golier udrží v spacom vaku teplo.

Minimalistické rozmery, maximálny komfort

Spací vak váži len jeden kilogram. Vyniká skladnosťou, ktorú umocňuje kompresný vak ako súčasť balenia. Model výrobca vyvinul primárne na letnú turistiku, avšak vďaka širšiemu teplotnému rozsahu vám pri priaznivom počasí poslúži i na jar alebo začiatkom jesene.

Tvar
dvojvrstvové
Druh náplne
syntetické

• , zakúpené v 4camping.sk

• Na moju výšku 173cm je skvelý a je aj dostatočne priestranný. Vonkajšia látka nepremokne, čo je výhoda ak vám trocha kvapká do stanu. :)
    • Dostať ten spacák späť do kompresného obalu je nadľudský výkon. Takže, aby som sa s tým nemusel každý deň pri stanovačke trápiť, tak som použil väčší kompresný obal z môjho staršieho spacáku. Keby bol o pár cm širší ten kompredný obal, tak by to bolo oveľa lepšie.

• Veľmi dobrý
    • Príjemný na pokožku
    • Bolo teplo takže vyskúšaný len nad 10°C
    • Verím tomu, že pri nižšej teplote by tiež dobre poslúžil

Jediná nevýhoda je, že po vybalení z originálneho vaku, je problém dostať ho tam naspäť. Ale to bude zrejme aj pri iných značkách takže nie je to vyslovene nevýhoda, len je to také nepohodlné. Väčšinou išiel len na dno batoha bez obalu.

• nízka hmotnost
    • malý objem po kompresii
    • výborné izolačné vlastnosti na daný objem a hmotnost
    • vhodná farba na outdoor

ľahký a šikovný letný spacák, pričom je dostatočný až do jesene, postačí aj na chladnejšie noci, čiže takmer trojsezónny, cena je veľmi dobrá pričom Micra sa parametrami vyrovná oveľa drahším modelom

Tvar
dvojvrstvové
Druh náplne
syntetické

Premyslené zapínanie

Obojstranný zips môžete použiť zvnútra i zvonka spacieho vaku. Aby nedochádzalo k prefúknutiu vzduchom, z vnútornej strany je vybavený zateplenou légou. Pri spánku vás tak nebude tlačiť bežec zipsu.
Premyslené zapínanie

Tepelný komfort

Pohodlie okrem zipsu zabezpečuje aj vnútorný golier. Keď ho stiahnete, v spacom vaku efektívne udrží teplo a navyše zabráni nadýchaniu pary z úst do jeho vnútra.
Tepelný komfort

Jednoduché vetranie

Vďaka dvom pútkami možno spací vak kamkoľvek zavesiť a nechať vysušiť i vyvetrať.
Jednoduché vetranie

Pre dvojice i jednotlivcov

Obojstranný zips umožní spací vak spojiť s ďalším modelom Micra, Spirit alebo Topas. Túto vlastnosť ocenia zamilované páry a navyše výrazne zvyšuje tepelný komfort.
Pre dvojice i jednotlivcov

Praktická dvojvrstvová izolácia

Vďaka tomuto riešeniu v náplni nevznikajú studené spoje. Tvoria ju totiž dve na sebe položené vrstvy rúna, ktoré sú v rámci rozstupov prišité k vrchnej a spodnej tkanine tak, aby boli švy posunuté a neprekrývali sa.
Praktická dvojvrstvová izolácia

Na sklade • Viac variantov7 €100 % • 160 recenziíĎalšie informácie

Lehký a jednoduchý spací pytel pro letní noci, určený pro letní turistiku a cykloturistiku, spací pytel je tvaru mumie, dlouhý obousměrný zip umístěný na boku spacáku umožňuje sepnutí dvou spacáků, boční zdrhovadla jsou zateplena légou, zateplovací límec zvyšuje tepelný komfort.

Parametre:

• nízka hmotnost
    • malý objem po kompresii
    • výborné izolačné vlastnosti na daný objem a hmotnost
    • vhodná farba na outdoor

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Online sport

• Najlepší pomer ceny/výkon
    • Ľahký, ľahko naspäť zrolovateľný. Zbalenie netrvá viac ako dve minútky
    • Kvalitný materiál
    • Zabaleny v kompresnom obale, jeho rozmery sa dajú ešte pekne zmenšiť
    • Komfort teplota 6 stupňov Celzia, čo je pri takejto cene paráda

Nič sme nenašli, spacák plní účel perfektne

• váha
    • objem
    • skladnosť
  • , zakúpené v 4camping.sk

• je veľmi ľahký a skladný

• lahky
    • maly - skladny
    • je v nom zima v chladnom aj ked je nad 6 stupnov

napriek uvedenej komfortnej teplote 6 stupnov mi pri cca 10 v nom bola zima.. aj ked som sa nasledne obliekla, stale zima..

je skvele ze je malicky, lahucky, ale udaje o teplote sa v mojom pripade.. akosi nestretli s realitou

• Spal som v nom pod Velkym Chočom na povale jedneho zrubu teplomer ukazoval +3 mal som oblecene spodky a nohavice a vrch termotricko a mikina,a bolo v nom teplo ,ale mal som vsetko postahovane okolo krku aj tvare ked som sa moc prevaloval obcas som zacitil trochu chlad ale po chvilke bolo vsetko ok urcite odporucam,brat v nom spal v ten isty den vonku na zemi cize teplota bola urcite este nizzsia ten limit +1 sedi aspon mne a bratovi
    • Jedine co ma trochu prekvapilo bolo ze moje strojarske oko si vsimlo ze priemer zbaleneho spacaku je väčšį ako udava výrobca cize nie p/d 15x28 ale 19x28 ale to vobec nevadi lebo ho zbalite aj do maleho batoha

Pinguinu sa podaril maly,lahky spacak za vybornu cenu mam ho rok som zvedavy kolko vydrzi skladujem ho rozbaleny urcite ho odporucam.

• -Cena 52 eur.
    • -Hmotnosť!!! 950 gramov!!!
    • -Veľmi teplý!
    • -Príjemný na telo.
    • -Perfektná kompresia!
    • -Perfektné prevedenie!
    • -Český produkt.
    • Za danú cenu asi nemá negatíva.

Pinguin Micra som odtestoval v stane pri vode,a nočnej teplote 11 stupňov celzia. mal som na sebe iba slipy a ponožky, a tepelný komfort bol výborný!!! Žiadny chlad som nepociťoval, a to som trochu zimomravý .
    Myslím že vhodne oblečený by som deklarovanú teplotu komfortu (1°c) v spacáku bez problému vydržal.
    Mám výšku 185 cm, a verzia do 185 cm mi bola akurát.( ešte tam je asi 2-3 cm rezerva!)

Celkovo by som zhodnotil tento spacák ako špičkový produkt, ktorý asi vo svojej kategorii tažko nájde konkurenciu , a hlavne pri tak nízkej cene !!!