Pinguin Tramp

Spací vak pre mužov v neutrálnych farbách vyniká svojou spoľahlivosťou, nízkou hmotnosťou a skladnosťou. Ponúka päticu stupňov tepelného komfortu a dokonale poslúži, ak sa chystáte na autokemping, letný stanový tábor alebo napríklad prechod nižšieho pohoria. Tepelná izolácia zo šesťkomorového dutého vlákna a praktický sťahovací golier sa postarajú o maximálne pohodlie. Vďaka kompresnému obalu môžete spacák jednoducho zbaliť na cesty.

Univerzálne použitie

Spoľahlivý a skladný spací vak s nízkou hmotnosťou sa výborne hodí pre autokemping, letné tábory alebo prechody nižších pohorí.

Vnútorný materiál
Spacáky pre dvoch

• Celkom kvalitny výrobok
    • Ykk zips
    • Realny rozmer je o dost vatsi ako udavaju cisla
    • Vnutorna latka nieje zosita so skeletom, tym padom sa futro trochu zamotava o telo
    • Zips sa sem tam zasekne o latku

Pozri videorecenziu na YTB.
    Spacak akotaky je super, akurat som cakal menší rozmer. A na vahu ma realne nieco cez 1100g.
    Tepelne vlastnosti este nemam poriadne vyskúšané. Moja vyska 175 je myslim hranicna na 185ku.kto je vyssi nech bere urcite veľkosť 195cm

• Je ľahký.
    • Obal je veľmi malý. Spacák sa ťažko vyberá a ešte ťažšie sa dáva do vnútra. Musí sa zrolovať čo najtesnejšie a aj tak trvá kľudne aj pár minút, pokiaľ sa podarí stan narvať do obalu.
    • Vnútorný materiál je veľmi priľnavý a lepí sa k oblečeniu. Pri pohybe alebo otáčaní sa v spacáku je to dosť nepohodlné.
    • Nemá protišmykové pásky.
    • Vonkajší materiál sa ľahko zašpiní a ostávajú na ňom mastné fľaky od rúk alebo tváre.
    • Spacák by mal byť vhodný pre postavy do 185cm. Ja mám presne 185cm ale zmestím sa do neho veľmi tesne. Spacák je dosť našponovaný.

Už by som si takýto spacák nekúpil. Mal som predtým Husky a ten sa mi zdal oveľa lepší. Chcel som ušetriť a aj to tak dopadlo. Okrem toho, že je celkom ľahký, tak sa mi na ňom nič nepáči.

Vnútorný materiál
Určenie
pánske
Spacáky pre dvoch

Prepracovaná izolácia

Tepelná izolácia je zložená zo šesťkomorového dutého vlákna. V kombinácii so sťahovacím ramenným golierom sa tak postará o pohodlné spanie.
Prepracovaná izolácia

Kompresný obal

Pri cestovaní je každý centimeter dôležitý, preto je spací vak vybavený praktickým kompresným obalom, ktorý jeho veľkosť zredukuje na necelé tri litre objemu.
Kompresný obal

Možnosť prepojenia

Spacák je navrhnutý tak, aby bolo možné prepojiť pravostranný a ľavostranný variant a vytvoriť tak jeden spoločný priestor pre dvoch.
Možnosť prepojenia

Múmia s dlhým zipsom. Určený na letnú turistiku. Dlhý obojsmerný zips na boku umožňuje zopnutie dvoch spacákov. Bočné zdrhovadlá sú zateplené légou. Zateplovací límec zvyšuje tepelný komfort.
- teplota komfort +25°C
- teplota normal +8°C
- teplota extrém +2°C
- hmotnosť 0,95 kg
- vonkajší materiál nylon ripstop DWR
- vnútorný materiál nylon soft
- náplň Hollowfibre 6. 1-vrstvová termoizolácia 100g/m2
- veľkosť spacáku je na výšku postavy 185 alebo 195 cm
- šírka v ramenách 82 cm
- šírka v nohách 55 cm
- kompresný obal
- veľkosť v zbalenom/zkompresovanom stave 15x28/18 cm

1zákazník odporúča produkt
    • Lehký, ale dostatečně teplý spacák. Příjemný materiál.

Naprostá spokojenost. Troufám si říct, že za tuto cenu je to velká výhra. Spacák je lehký a kompresní obal pevný a kvalitní. V porovnání s ostatními výrobci, kde se musí kompresní obal za nemalou částku dokupovat je to určitě velká výhoda. Spacák doporučuji každému, kdo hledá levnou alternativu k předraženým novinkám, nebo rád zavzpomíná na zlatou klasiku. Provedení zipů sice nevypadá nejkvalitněji, ale nijak zvlášť se nezasekávají a není s nimi žádný problém. Suchý zip sloužící jako pojistka proti rozepínání také nezklame. Pinguin mě zatím nezradil a věřím, že ani nezradí. Rozhodně doporučuji

Lehký spacák dostatečně široký i pro mou postavu (výška 197cm, hmotnost 115kg).

• široký kompresní obal, osobně bych uvítal delší ale užší tvar po sbalení

Zatím jej mám krátce, ale s porovnání s ostatními letními spacáky co mám mi přijde jako výborný poměr velikost, váha a teplotní parametry. Plánované využití léto hory a a jinde jaro, léto a podzim. V létě a na kolo používám menší a lehčí spacák.

• obal, ve kterém se dá spacák pořádně stlačit, anebo nechat na volno
    • lehký
    • vnitřní látka není hladká, takže je na pocit hřejivější, ale při spaní ve spodním prádle se do něj hůř nasoukává

Lehký spacák na léto, dobře sbalitelný. Trošku užší - širším postavám bych doporučoval ho nejdřív vyzkoušet, jestli sedí.

• Velmi malý spacák s vynikající hřejivostí.
    • Dobrá cena
    • Česká fima
    • Kupuji už druhý spacák, super.
    • Dost dlouhý i prostorný
    • Zip otvíratelný zespodu i zvrchu

Skvělý spacák, hlavné poměr velikost/hřejivost/cena...

• Celkom kvalitny výrobok
    • Ykk zips
    • Realny rozmer je o dost vatsi ako udavaju cisla
    • Zips sa sem tam zasekne o latku

Pozri videorecenziu na YTB.

• Je ľahký.
    • Nemá protišmykové pásky.