Heureka.sk - nákupný radcaFjällräven Polar -30 Long

Páperový spacák Fjällräven Polar -30 Long do extrémne studeného počasia s kapucňou so syntetickou kožušinou, ktorá udržiava v spacom vaku teplo.     

Uložiť na porovnanie

Fjällräven Abisko W Two Seasons

Dámsky syntetický spací vak Fjällräven Abisko W Two Seasons technického strihu, výhodou je malá hmotnosť a maximálne pohodlie.

Uložiť na porovnanie

Fjällräven Move In Bag

Fjällräven Move In Bag je ľahký páperový spacák, ktorý zaručí dostatočné teplo. Spacák, ktorý svojou veľkosťou zaberie minimálny priestor v batohu.

Uložiť na porovnanie

Fjällräven Move With Bag

Fjällräven Move With Bag je ľahký páperový spacák, ktorý zaručí dostatočné teplo. Spacák, ktorý svojou veľkosťou zaberie minimálny priestor v batohu.

Uložiť na porovnanie

Fjällräven Abisko Three Seasons

Spací vak Fjällräven Abisko Three Seasons syntetickéj výplne a technického strihu, ktorého výhodou je malá hmotnosť a poddajnosť poskytujúca maximálne pohodlie.

Uložiť na porovnanie

Fjällräven Polar -20 Long

Páperový spacák Fjällräven Polar -20 Long do studeného počasia s kapucňou so syntetickou kožušinou, ktorá udržiava v spacom vaku teplo. 

Uložiť na porovnanie

Fjällräven Abisko Two Seasons Long

Syntetický spacák Fjällräven Abisko Two Seasons Long technického strihu. Výhodou je malá hmotnosť a poddajnosť poskytujúca maximálne pohodlie.

Uložiť na porovnanie

1 - 7 z 7 produktov

Vyberajte v českej verzii Heureka.cz: Spacáky